Esileht    Ehitusmaterialid    Laserid    Hulgikaup    Töö Tallinn    Kontakt    FIN    
 Hulgikaup
 

bränditooted
Bunga Bunga Band
BungaBungaBand RU

Pesuvahendid
Superior Tabs 4-in-1 Nõudepesuvahend
Superior – pesupesemistabletid
Superior Oxi – plekieemaldusvahend

Hügeenitarbed

Superior Tabs 4-in-1 Nõudepesuvahend.

 

Superior Tabs 4-in-1 Nõudepesuvahend.
Multifunktsionaalsed nõudepesumasinatabletid Superior 4in1 on võrreldavad turul olevate tuntumate ja parimate tootemärkidega.
Superior 4in1 nõudepesumasinatabletid on pakitud eraldi hügieenilisse mähisesse, seega on neid mugav kasutada puutamata kokku pesuainega. Tabletid sobivad kõikidesse nõudepesumasinatesse - ei eraldi mõõtmist ega üle doseerimist! Tabletid sisaldavad tõhusat puhastusvahendit, mis eemaldab kergesti mustuse; loputusvahendit, mis muudab nõud säravaks ja takistab katlakivi teket; soola, mis pehmendab vett;  klaasikaitset, mis paneb nõud särama. Pakend on praktiline ning uuesti kasutatav, leidub nii 30tk kui ka 90tk plastpakendeid. Plastikpakendit võib hävitada põletamise teel, sest pakend on valmistatud polüpropüleenist ning see koosneb ainult süsinikust ja vesinikust, samuti võib pakendit  taaskasutada nt. toidu säilitamisel, sest pakendi materjal on kasutusel toidutööstuses, samuti võib pakendit pesta nõudepesumasinas.

 

Superior Products Hinnad edasimüüjatele Kaubaühik / euroalus Pakend/pakke euroalusel Tk. Pakendis/box Minimaalne tellimus Pakend / boxes Soovituslik  jaemüügihind  
 Superior Tabs 4-in-1 Nõudepesumasina tabletid 90 tk

 7,20 €

 1

 288

 90

 576

 9,72 €

 Superior Tabs 4-in-1 Nõudepesumasina tabletid 30 tk

 2,60 €

 1

 864

 30

 1728

 3,51 €

 Hindadele lisandub käibemaks. Kui soovite tellida väiksemates kogustes pöördu müüja / maaletooja poole.